קרמיקה

סינון ומיון ›
תנאי שימוש באתר "סוויד – חנות מוזיאון מרכז בגין"
תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.
1. תודה על התעניינותכם ברכישה מאתרנו.
2. אתר "סוויד – חנות מוזיאון מנחם בגין" (להלן "האתר") הוא אתר המשתמש כאתר מכירות ייצוגי עבור "סוויד – חנות מוזיאון מנחם בגין" והנכם מוזמנים להשתמש בו בכפוף להסכמתכם לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן;
3. השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו כגון רכישת והזמנת מוצרים עשויים להשתנות מעת לעת.
4. הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.
קניין רוחני
5. האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר "סוויד – חנות מוזיאון מנחם בגין" ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר "סוויד – חנות מוזיאון מנחם בגין".
6. אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי אישור כתוב מראש.
תוכן האתר
7. תוכן האתר הינו בבעלות הנהלת האתר ואין לעשות בו כל שימוש חיצוני, ללא אישורה.
8. אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג' או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת. לא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.
9. קישורים חיצוניים לאתר או באתר אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.
ניהול משתמשים ומבקרים באתר
10. הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש, בין אם על ידי חסימת כתובת הIP של המחשב שלו, כתובת הMACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא, ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.
11. הנהלת האתר תעשה כל שביכולתה להגן על פרטי המשתמשים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי לגשת לפרטי מידע כלשהם המצויים באתר, מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר, לא תהיה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר "סוויד – חנות מוזיאון מנחם בגין".
גילוי נאות
12. באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים אשר נועדו לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה. למשתמשים ולגולשים באתר לא תהיה כל תביעת הפרת זכויות או פרטיות כנגד הנהלת האתר "סוויד – חנות מוזיאון מנחם בגין" בשל כך.
איזור שיפוט
13. בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלתה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז ירושלים.

מדיניות שילוח
14. במידה ומסיבה כלשהי הוזמן מוצר או שירות שאינם במלאי או אין ביכולת הנהלת לספק, שומרת לעצמה הנהלת האתר לבטל את ההזמנה בכפוף להחזרת הסכום ששולם בעבור המוצר או השירות.
15. מרגע התשלום ימסר המוצר למשלוח תוך ארבעה ימי עסקים.
16. המוצרים ישלחו באמצעות דואר ישראל או באמצעות חברות המשלוח בכפוף להחלטת הנהלת האתר. זמני המשלוח משתנים ותלויים בגוף המשלח. אין ביכולת הנהלת האתר לקחת אחריות על זמן משלוח המוצרים.

ביטול עסקה
1. ניתן לבטל את העסקה כל עוד המוצר לא נשלח ע"י הנהלת האתר ובכפוף לבירור בכתב מול הנהלת האתר המאשרת את ביטול העסקה.
2. לא תתאפשר החזרת מוצרים לאחר קבלתם.
3. במידה ומוצר הגיע פגום יש לצור קשר מיידי עם הנהלת האתר, לדווח על כך ולהמתין למתן פתרון ע"י הנהלת האתר. לא יתקבלו תלונות על קבלת מוצר פגום לאחר יומיים מקבלת המוצר.

הגבלת פרטיות
1. הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לשמור את פרטי הלקוחות ומתחייבת שלא לחלוק אותם עם צד ג'.

הגבלת גיל
1. תנאי לרכישה באתר כי הרוכש הינו בן 18 שנים ומעלה.

אחריות המוצר
1. האחריות למוצר מכסה פגמים מהותיים בגוף המוצר ו/או פעולתו אשר נגרמו על ידי החברה.
החנות תשקול בכל מקרה לגופו האם לספק ללקוח מוצר חדש.
2. האחריות למוצרים ניתנת לתקופה של 24 שעות מיום קבלת המשלוח.
3. האחריות תקפה רק לגבי לקוח המחזיק בידיו הוכחת קנייה מקורית ורק אם הרכישה נעשתה באמצעות החנות האתר מכירות. החברה שומרת לעצמה את הזכות לדרוש מהלקוח להוכיח כי הינו הרוכש המקורי של המוצר.
4. אחריות החברה לא תחול במקרים בהם הפגם במוצר נגרם כתוצאה מהפעלה שגויה במוצר.
החברה לא תהא אחראית לכל נזק ישיר או עקיף הנובע מהשימוש או השימוש השגוי במוצר לרבות כל נזק מקרי, מיוחד, עקיף או תוצאתי – ככל שהחוק מתיר זאת. על הלקוח חלה האחריות וכל סיכון וחובות עבור אובדן, נזק וחבלה לגופו ו/או לרכושו ו/או לרכושם ו/או לגופם של צדדים שלישיים, הנובעים מהשימוש ו/או אי השימוש במוצר, למעט במקרים בהם נקבע כי הנזק האמור נגרם עקב רשלנותה הבלעדית של החברה.
5. להפעלת האחריות ולקבלת שירות למוצר יש ליצור קשר עם החברה בטלפון 050-8350484